Gizlilik ve Güvenlik

1001 Çeşit Goblen Tuhafiye. Mustafa Nuri Özkanlı, için sizin verdiğiniz bilgilerin korunması ve gizliliği büyük önem taşımaktadır. 1001 Çeşit Goblen Tuhafiye, Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Goblen Tuhafiye bilgisayarlarında toplanan bu bilgileri posta, e-posta veya mobil iletişim için kullanmaktadır. Goblen Tuhafiye üyelik formları ile topladığı bilgileri sözkonusu üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla ticari veya ticari olmayan hiçbir amaçla paylaşmamaktadır. Her zaman kişisel veri kaydınızı kısmen veya tamamen sildirme hakkına sahipsiniz. Siz istekli olduğunuz sürece kişisel bilgileriniz tarafımızdan saklanmaktadır.

Tüm veriler, yetkisiz kişilerin kötüye kullanımına ve erişimine karşı yüksek güvenlik seviyesiyle çalışan sunuculara kaydedilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde goblentuhafiye.com. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin goblentuhafiye.com. ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.